מחשבים וטכנולוגיה

TISHLED Laylion מתכת מיני עכבר מעביר עם כפתור מתג הפעלה/כיבוי עכבר נדנוד בלתי ניתן לזיהוי 3 מצבי תנועה עכבר תנודות אוטומטיות התקן USB Plug & Play שמור על מחשב נייד בחיים והמסך פעיל

computer mouse


Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)


[ad_1]

מהמותג

TISHLEDTISHLED

מקלדת מכונת כתיבה מכנית

מקלדת בסגנון מכונת כתיבה

מקלדת גיימינג מכנית

מעביר עכברים

[About Snail Mode] – מצב חילזון: כחול המציין אור, הסמן יצייר תחילה ספירלה כמו קונכייה של חילזון נגד כיוון השעון, ולאחר מכן הסמן יזוז פיקסל 1 ימינה כל 5 שניות כאילו החילזון זוחל. כאשר אתה יוצא ממצב חילזון, הסמן יצייר ספירלה עם כיוון השעון. מצב חילזון הוא איטי מאוד ולא מורגש, כך שהוא לא משפיע על השימוש הרגיל שלך בעכבר.
[High Quality Metal Material Even the Button] – שייקר עכבר זה כולל הכפתור, עשוי מחומר סגסוגת אלומיניום בדרגה גבוהה, חזק ועמיד יותר מפלסטיק. עמיד בפני התרסקות ופיזור חום נחמד. כפתור הזהב והחלקיקים המונעים החלקה משני הצדדים גורמים לשייקר העכבר הזה להיראות מתוחכם ומסוגנן יותר.
[100% Undetectable By Programs] – כאשר מחברים אותו למחשב או למחשב נייד, מכשיר העכבר מזוהה כ"התקן עכבר קווי" ולא כ"התקן USB מורכב", מה שמקשה על זיהויו. אין צורך לדאוג לגבי תוכנת ה-IT או מחלקת ה-IT.
[One Button to Turn On/Off & Mode Switch] – פשוט הכנס את מעביר העכבר למחשב או למחשב הנייד שלך וזה יעבוד אוטומטית. לחץ לחיצה קצרה על כפתור המתכת כדי להחליף את מצבי הג'יגלר, לחץ לחיצה ארוכה על הכפתור כדי לכבות. לחיצה קצרה כדי להפעיל כאשר הוא נכבה. חכם ופשוט יותר מהעיצוב בעל שני הכפתורים.
[Wide Compatibility] – תואם לרוב מערכות ההפעלה כולל אנדרואיד, Windows XP/7/8/10/11, Mac OS ולינוקס. הכנס והפעל, אין צורך במנהלי התקנים או תוכנה.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *