מחשבים וטכנולוגיה

Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארז

screens

blog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארזblog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארזblog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארזblog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארזblog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארזblog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארז
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | Ailun מגן מסך מזכוכית לאייפון 14 / אייפון 13 / אייפון 13 פרו [6.1 Inch] תצוגה של 3 חבילות זכוכית מחוסמת, ידידותית למארז
[ad_1]

מהמותג

11

למה לבחור ב-Ailun

Ailun היא המובילה והחדשנית העולמית של אביזרים וטכנולוגיה למכשירים ניידים לבידור, נסיעות ובית.

עילוןעילון

2014 הייתה עדה להולדתו של עילון. Ailun קמה מתוך שאיפתה לשנות את כל עולם הטכנולוגיה במלוא התשוקה, הסבלנות, האמונה, המסירות והמקצוע שלה לקראת הטכנולוגיה האלקטרונית העתידית.

במשך שנים של פיתוח מתקדם, Ailun השיגה מיצוב ברור של המותג בשוק ובלבם של מיליוני לקוחות. היא זוכה לשבחים רבים ומוכיחה לעצמה ערך מותג גבוה עם הרזולוציה האיתנה והמאמצים המתמידים שלה.

מה מייחד את המוצרים שלנו?

כל מוצר של Ailun נבחר בקפדנות, מעוצב ומנוצל על ידי אנשי מקצוע בעלי תושייה. עילון מקדיש תשומת לב רבה לאיכות המוצר ומיישמת ניהול איכות ובדיקה מקיפים.

הלקוח ראשון

עילון שמה את הלקוחות במקום הראשון מתחילתו ועד סופו. היא לוקחת אחריות מלאה על לקוחותיה עם צוות שירות מקצועי שעובד מסביב לשעון כדי לפתור בעיות כלשהן במהלך המכירה המוקדמת, לאחר הרכישה, לאחר המכירה. שביעות הרצון של הלקוח היא תמיד המוטיבציה הקבועה להמשיך את Ailun קדימה.

מומחיות:כדי לשפר את התאימות לרוב המקרים, הזכוכית המחוסמת אינה מכסה את כל המסך. HD זכוכית מעוגלת שקופה במיוחד עבור iPhone 14/iPhone 13/13 Pro מדויקת ב-99.99% מסך מגע.
99.99% ציפוי מסך הידרופובי ואולאופובי שקוף בהבחנה גבוהה מגן מפני זיעה ושמן מטביעות אצבעות.
זה 100% חדש לגמרי, זכוכית מחוסמת בחיתוך לייזר מדויק, מלוטש להפליא, קצוות מעוגלים 2.5D.
הוראות התקנת וידאו מקוונות: ההתקנה הקלה ביותר – הסרת אבק ויישורו כראוי לפני ההתקנה בפועל, אין לדאוג לגבי בועות, תהנה מהמסך שלך כאילו הוא לא היה שם.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *