מחשבים וטכנולוגיה

אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoom

microphone

blog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoomblog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoomblog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoomblog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoomblog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoomblog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoom
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | אוזניות USB של EAGLEND עם מיקרופון למחשב, אוזניות למחשב נייד עם אוזניות עם מיקרופון ביטול רעשים בקרה מקוונת עבור משרד ביתי בכיתה מקוונת Skype Zoom
[ad_1]

תיאור מוצר

 אוזניות USB  אוזניות USB

EAGLEND EH01 היא אוזניות usb משרדיות איכותיות עם מיקרופון חד כיווני מבטל רעשים. מושלם עבור הכיתות התובעניות של היום וסביבות משרדים פתוחים. דיבורית זו משתמשת בתקע 3.5 מ"מ בודד וכרטיס קול USB, ותואמת למחשב, Mac, Chromebook, טאבלט, סמארטפונים, נגני MP3, PS5, PS4, Xbox one ולרוב מערכות המשחקים עם יציאת aux.

שדרוג תדמית המותג, אריזות חדשות וישנות נשלחות באופן אקראי.

מיקרופון מבטל רעשיםמיקרופון מבטל רעשים

אוזניותאוזניות

כיסוי אוזנייםכיסוי אוזניים

מיקרופון ביטול רעשים נוסף

הרם את הקול שלך ומשדר תקשורת ברורה ללקוח גם במצבים רועשים.

בום מיקרופון מתכוונן ב-270°

ניתן ללבוש בצד שמאל או ימין עבור המיקום האופטימלי והפלט הקולי הטוב ביותר.

נוחות קלת משקל ונושמת

הקל על עומסי הלבישה ללא כאבים לאורך כל היום, בין אם מדברים ומתקשרים במוקד, במשרד או בבית קפה.

שליטהשליטה

כֶּבֶלכֶּבֶל

אוזניות usbאוזניות usb

בקרה מקוונת נוחה

התרכז בעבודה עם כפתורי בקרת שיחות פשוטים: כוונן את עוצמת הקול, השתקת המיקרופון והרמקול. נוריות החיווי מאפשרות לך לדעת אם הוא אילם או לא.

תאימות רחבה

תקע 2-in-1 בלעדי לתאימות גבוהה יותר: Windows 2000/7/8/10/XP/Vista, Mac OS X, iOS, Android, Tablet PC, טלפונים ומכשירים עם שקע שמע בגודל 3.5 מ"מ.

חלל עבודה מסודר יותר

מגיע עם תיק קל משקל מבלי להוסיף נפח נוסף, וסגירת השרוך ​​שומרת על האוזניות שלך בטוחות ומאובטחות. גם קל לנשיאה בין הבית למשרד.

אוזניות usbאוזניות usb

✅【נוחות לכל אורך היום לכל צורת ראש】 Eaglend תוכנן תמיד לנוחות לאורך כל היום, לא יהיה לחץ ריסון, כאשר כיפוף הראש המתכוונן מתאים למבוגרים ולילדים בקלות. כריות אוזניות קצף זיכרון חלבון רך עשויות ברמה גבוהה חומרים נושמים, חומרים בעלי אישור ROHS מונעים מהאוזניים שלך חום וזיעה.
✅【ביצועי סאונד משופרים ומנהל התקן שמע בגודל 40 מ"מ】: אוזניות טלפון חוטיות עם כרטיס קול מובנה, מעבדת סאונד Eaglend נבדקה אלפי פעמים עבור השיחה/מוזיקה/סרט/משחק היומי שלך, והביאה לך צלילות ובס במיוחד לחוויה נעימה.
✅【חיבור USB/3.5 מ"מ】 האוזניות מיועדות לשימוש מרובה, כבל שמע באורך 3.5 מ"מ עם בקרת עוצמת השמע USB In-line (אורך כבל 5+4 רגל) ,עם השתקת מיקרופון ומחוונים/השתקת רמקול. תואם למחשב/טאבלט /Mac/iOS/לפטופ /טלפון אנדרואיד והתקנים אחרים."
✅【אחריות גלובלית ורב תכליתית】 24 חודשי אחריות על ידי eaglend. אידיאלי נהדר עבור קורסים מקוונים, צ'אט סקייפ, מוקד טלפוני, מצגות מקוונות, משרד, עסקים, אבן רוזטה, דיבור דרקון, שיחות ועידה ועוד.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *