מחשבים וטכנולוגיה

אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוח

microphone

blog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוחblog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוחblog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוחblog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוחblog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוחblog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוח
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון למחשב, אוזניות בלוטות' עם מיקרופון מבטל רעשים וסאונד סטריאו HI-FI, אוזניות אלחוטיות USB למחשב נייד, 65 שעות עבודה, עבודה מהבית/משרד פתוח
[ad_1]

מהמותג

חָדָשׁחָדָשׁ

אידיוטיםאידיוטים

העצמת חיים עם טכנולוגיה. המותג שלנו מחויב לספק נוחות והנאה בעידן הדיגיטלי המהיר הזה. עם התמקדות בחדשנות ואיכות, אנו מציעים מוצרי אלקטרוניקה המשפרים את חיי היומיום שלך. מאוזניות אלחוטיות איכותיות ועד מצננים יעילים למחשבים ניידים. התנסו במצוינות עם המוצרים המעוצבים והמעוצבים בקפידה שלנו, בגיבוי ספקים מהשורה הראשונה וטכנולוגיה מתקדמת.

Dytole רבי המכר

עבוד בצורה גמישה יותר

אוזניות אלחוטיות עם מיקרופוןאוזניות אלחוטיות עם מיקרופון

מוכן לעבודה מרחוק

11

11

דונגל bluetooth ו- usb דונגל bluetooth ו- usb

2 דרכים להתחבר

【BLUETOOTH V5.2 & USB DONGLE】 תהנה מהחופש האלחוטי עם Bluetooth או דונגל USB. (חבר רק מכשיר אחד בכל פעם) עם טווח אלחוטי של עד 49 רגל (ללא חסימות). אז, לא תאבד את החיבור שלך, גם אם תתרחק מהשולחן כדי לשתות קפה תוך כדי מענה לשיחה. אוזניות אלחוטיות של Dytole עם מיקרופון תומכות בחיבור למחשב, מחשב נייד, סלולרי ומכשירים אחרים התומכים בבלוטות'. תואם לסקייפ, זום, צוותים ורוב תוכנות הפגישות המקוונות.
【חיי סוללה ארוכים של 65 שעות】 נועד לספק לך תקשורת ללא הפרעה לתקופות ממושכות. דיבורית אלחוטית זו עם מיקרופון למחשב מספקת 65 שעות עבודה או עד 40 שעות דיבור – הכל בטעינה אחת. אפילו עם טעינה שבועית אחת בלבד, אוזניות ה-Bluetooth מבטיחות שיש לך 8 שעות מלאות של זמן דיבור בכל יום למשמרת העבודה שלך. היפרד מהטרחה של טעינה תכופה של האוזניות האלחוטיות שלך למחשב ותיהנה מהחופש להישאר מחובר לאורך זמן.
【סאונד סטריאו Hi-Fi וללא עיכובים】 האוזניות האלחוטיות כוללות טכנולוגיית שידור אודיו מתקדמת ללא הפסדים, המספקת צלול ללא עיכובים. עם אוזניות בינאוריות, אתה יכול ליהנות משיחות ברורות יותר מאשר עם אוזניות עם אוזניים בודדות. אודיו בנאמנות גבוהה יכול גם לשחזר מדויק של כל פרט במוזיקה ובסרטים. בין אם אתה עובד או נרגע, אוזניות Bluetooth זו עם מיקרופון הן הבחירה האידיאלית עבור כל מי שדורש ביצועי שמע מעולים.
【נוחות יתרה והשתקה קלה】 אוזניות אלחוטיות לעבודה כוללות רצועת ראש מתכווננת ארגונומית מלאה. סרטי הראש ואוזניות האוזניים שלנו תוכננו במיוחד להפחתת מתח, מכילים קצף זיכרון רך במיוחד עבור ריפוד עדין. בינתיים, כיסויי האוזניים הגמישים מסתובבים כדי לזוז בכל פעם שאתה עושה, ומספקים מספיק מקום למשקפיים שלך. בנוסף, כפתור ההשתקה בצד כיסוי האוזניים מאפשר השתקה קלה במהלך צ'אטים קוליים או פגישות, ומבטיח שאתה מדבר רק כאשר אתה מוכן להישמע.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *