מחשבים וטכנולוגיה

מקלדת CHERRY Stream TKL Wired USB מקלדת TenKeyLess גרסה קומפקטית ללא לוח מספרים. הקשה סופר שקטה. אידיאלי לשימוש משרדי ותעשייתי. לבן

keyboard

blog book | מקלדת CHERRY Stream TKL Wired USB מקלדת TenKeyLess גרסה קומפקטית ללא לוח מספרים. הקשה סופר שקטה. אידיאלי לשימוש משרדי ותעשייתי. לבןblog book | מקלדת CHERRY Stream TKL Wired USB מקלדת TenKeyLess גרסה קומפקטית ללא לוח מספרים. הקשה סופר שקטה. אידיאלי לשימוש משרדי ותעשייתי. לבןblog book | מקלדת CHERRY Stream TKL Wired USB מקלדת TenKeyLess גרסה קומפקטית ללא לוח מספרים. הקשה סופר שקטה. אידיאלי לשימוש משרדי ותעשייתי. לבןblog book | מקלדת CHERRY Stream TKL Wired USB מקלדת TenKeyLess גרסה קומפקטית ללא לוח מספרים. הקשה סופר שקטה. אידיאלי לשימוש משרדי ותעשייתי. לבן
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | מקלדת CHERRY Stream TKL Wired USB מקלדת TenKeyLess גרסה קומפקטית ללא לוח מספרים. הקשה סופר שקטה. אידיאלי לשימוש משרדי ותעשייתי. לבן
[ad_1]

תיאור מוצר

המותג הרשמי של דובדבןהמותג הרשמי של דובדבן

CHERRY STREAM TKL

Cherry Stream TKL שחורCherry Stream TKL שחור

ה- CHERRY STREAM TKL

מקלדת STREAM KEYBOARD TKL היא מקלדת קומפקטית עם חוטים מושלמת לחיסכון במקום שולחן העבודה או אחסון לנסיעות. עיצוב STREAM האופייני – שקט ונוחות הקלדה יוצאת דופן היא תוצאה של עיצוב מספריים SX שפותח על ידי CHERRY. אין להתפשר על חלופה קטנה יותר זו של טביעת הרגל למקלדת STREAM בגודל מלא.

אל תחפש רחוק יותר – מקלדת שחוסכת מקום עם תכונות של STREAM בגודל מלא. מקלדת STREAM TKL מצוידת בנוריות מצב על מקש, בעוד שבקרות משרדיות ומולטימדיה מאפשרות ניווט מהיר למשימה שלך – בין אם במשרד ובין אם בבית. עיצוב ה-SX Scissor יספק למעלה מ-20 מיליון פעולות לכל מפתח והוא אידיאלי עבור מגשים המורכבים על שרת.

עוצב עבור קיימות ונוחותעוצב עבור קיימות ונוחות

עיצוב המספריים של SX עיצוב המספריים של SX

לוח מתכת משולבת דובדבןלוח מתכת משולבת דובדבן

אריזה ללא פלסטיק

מקלדות ה-STREAM שלנו זכו לאותם המכובד ביותר מבין כל החותמות האירופיות להגנת הסביבה, החותם "המלאך הכחול". האריזה נטולת פלסטיק לחלוטין. חותמת GS היא המדד לעמידה בריאותית בדרישות ארגונומיות מוגדרות ובטיחות מוצר כוללות.

מתגי מספריים של CHERRY STREAM

מקלדת ה-STREAM KEYBOARD TKL מצוידת בנוריות מצב על המפתח, בעוד שבקרות משרדיות ומולטימדיה מאפשרות ניווט מהיר למשימה שלך – בין אם במשרד ובין אם בבית.

עיצוב ה-SX Scissor יספק למעלה מ-20 מיליון פעולות לכל מפתח והוא אידיאלי עבור מגשים המורכבים על שרת.

למה העיצוב של CHERRY חשוב

התמקדות CHERRY באיכות בנייה מהשורה הראשונה מספקת עמידות ונוחות שתבחין. לוחית המתכת המשולבת מספקת בסיס קשיח לתחושה האולטימטיבית ולהקשות מדויקות. הקלד בנוחות ולאורך זמן עם פחות עייפות בסוף היום.

צבעים זמינים אפור חיוור; שחור שחור; אפור חיוור שחור מקשי משרד ומדיה 6 10 10 קישוריות חוטית אלחוטית, 2.4 GHz סוג יציאת USB A USB A USB A Form Factor 87% / TKL בגודל מלא לוח מספרים בגודל מלא ✓ ✓ מידות 14.84 x 6.42 x 0.71 ב-18.23 x 6.42 x 0.71 ב-18.19 x 6.38 x 0.91 בפריסה אנגלית אנגלית אנגלית

המקלדת בגודל מצומצם של 87% מאפשרת מיקום קרוב יותר של יד ליד בעת שימוש במקלדת ובעכבר. עבור אלה שמקלידים כל הזמן, מחקרים ארגונומיים מראים שמקלדת TKL יכולה לשפר את היציבה, להפחית את הסיכוי לכאבים בשורש כף היד ופציעות אחרות.
שקט – כשאתה מקליד על המקלדת CHERRY STREAM, לא תפריע לעצמך או לאף אחד מסביבך. הסיבה לכך היא ש- CHERRY STREAM כל כך שקט שעמיתיך יכולים להתרכז בעבודה שלהם. גם אם תירה דואר אלקטרוני ברעש גדול. זה הופך אותו לבן לוויה הכרחי במשרדים רבים, במיוחד במשרדים בעלי חלל פתוח. לאחר שניסית את זה, לעולם לא תרצה להשתמש באף מקלדת אחרת.
מנגנון מספריים CHERRY SX יספק למעלה מ-20 מיליון פעולות לכל מפתח. ללא עיכובים על המסך, הקלדה שוטפת ללא עצירה, שליטה על הקלט בכל עת וכך פחות שגיאות הקלדה. טכנולוגיית המספריים SX הייחודית מבית CHERRY. מאפשר זאת. אתה מקיש על מקשים שטוחים יותר, נותן לך מהלך מדויק יותר, כמו גם פחות בלאי. דקה אחר דקה, יום אחר יום, שנה אחר שנה.
6 מקשי מולטימדיה 2 תצוגות מצב משולבות עבור כפתורי Caps Lock וגלילה. פרופיל נמוך. רגליות גומי לעמידות החלקה מושלמת. לוחית מתכת משולבת לקשיחות פיתול מירבית

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *