מחשבים וטכנולוגיה

מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתה

screens

blog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתהblog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתה
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | מסך מקרן 120 אינץ', מסך מקרן סרטים של Taotique 16:9 מתקפל ונייד נגד קמטים פנימית הקרנה חיצונית דו צדדית מסך מקרן וידאו לבית, מסיבה, משרד, כיתה
[ad_1]

מהמותג

1464x6251464x625

ערב סרטי הודיה

התחל את מסע הקולנוע שלך, תהנה מסעודה ויזואלית כמו באולם קולנוע!

315x145315x145

Taotique החלה את דרכה בשנת 2018, תוך התמקדות במסכי המקרנים, ומתחייבת לספק ללקוחות מסכי מקרנים איכותיים ומקצועיים יותר, שזכו לשבחים מהלקוחות.

Taotique תמיד לשים לב ללקוחות. כל בעיה עם מסך המקרן, מוזמן לספר לנו במייל, אנו נציע לך פתרון ידידותי ומקצועי, שיעזור לך לפתור את הבעיות בהקדם האפשרי!

מאילו חומרים עשויים מסכי המקרן האלה?

עשוי מחומר פוליאסטר באיכות גבוהה, הוא מאוד רך ולבן, משקף את התמונה היטב.

מה לעשות אם יש קמטים?

בגלל המסך המתקפל בזמן המשלוח, אז כשתקבלו, יהיו כמה קמטים, נא לשים עליו משהו כבד, או שתוכלו להשתמש גם במגהץ, אך זכרו לא חם מדי.

כיצד להסיר כתמים?

אם אתה מלכלך בטעות את מסך המקרן, אנא אל תדאג, מסך המקרן שלנו תומך בכביסה ידנית ובכביסה במכונה, או נקה ישירות את החלקים המלוכלכים ויבש אותו, אך זכור לא חם מדי.

מסך מקרן לילה סרט

מסך מקרן חיצוני

זווית צפייה רחבה יותר ב-160° – מסך המקרן החיצוני עם זווית צפייה רחבה של עד 160° וגודל גדול של 120 אינץ', כלומר לא צריך לשבת ישירות מול המסך, רק צריך לבחור את הצפייה הנוחה ביותר תנוחה ליהנות בערב סרטים נפלא. גם אם תרצו להזמין את השכנים או החברים שלכם לצפות יחד בסרט, הוא לא ייראה צפוף, כי מסך המקרן הנייד שלנו תומך בהקרנה דו-צדדית, אין צורך לדאוג יותר מהמון.
התקנה ניידת וקלה – ניתן לקפל את מסכי הקרנת הווידאו האלה בגודל קטן ולהכניס אותו לתרמיל או למזוודה ללא כל נזק, ואז לקחת אותו לכל מקום שתרצה עם תיק אחסון. והכי חשוב, מסך הסרט הזה לשימוש חיצוני מגיע עם כל הכלים הדרושים (ווים, חבלים ומדבקות), צריך רק 5 דקות להתקנה, וכל התהליך לא היה מסובך, אפשר לעשות לבד.
יישום רחב – מסך המקרן הפנימי עם איכות תמונות טובה ועיצוב קל משקל לא מתאים רק למקומות פנימיים, כגון קולנוע ביתי, חינוך, מצגות, הרצאות, משרדים, כיתה או משחקים וכו', אלא גם לשימוש חיצוני. יתרה מכך, מסך המקרן הביתי שלנו יכול לשמש גם כמתנה למשפחה, לחברים, לאוהבים, כדי לשפר את מערכת היחסים על ידי שיתוף חוויות צפייה או דיבור על העלילה בליל הסרט או באירוע חשוב כלשהו (חג ההודיה, חג המולד).
שירות לאחר מכירה מקצועי – מגיע עם מסך מקרן אחורי 1, חבלים באורך 2*5 מטר וווים של 16 יחידות. הערה: אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך בעיות כלשהן לגבי מסך מקרן הטלוויזיה שלנו, אז אנחנו נעשה כל מאמץ כדי לפתור את זה בשבילך. . ואת מסך מקרן הווידאו הזה המתקפל רק ניתן לכבס ביד, לא במכונה.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *