מחשבים וטכנולוגיה

מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבל

microphone

blog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבלblog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבלblog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבלblog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבלblog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבלblog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבלblog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבל
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | מגן בידוד מיקרופון להקלטה Aokeo עם פילטר פופ ומעמד לחצובה, קצף סופג בצפיפות גבוהה לסינון ווקאלי, מגן קול מתקפל עבור מיקרופונים Blue Yeti וקבל
[ad_1]

תיאור מוצר

מסנן מיקרופוןמסנן מיקרופון

ערכת מגן בידוד מיקרופון זו יכולה לשמש באולפן הקלטות מקצועי או בבית כדי לעזור לך להפיק את הסאונד הטוב ביותר האפשרי, ובאופן מקצועי ככל האפשר, קח את הקול שלך לשלב הבא! מכסה המנוע הסופג קול יכול להפחית את השתקפות הרעש.

ציוד סטודיוציוד סטודיו

מגן קולימגן קולי

הוכחה לקולהוכחה לקול

מיקרופון אטום לרעשמיקרופון אטום לרעש

♪【תוכנן להקלטה】♪: החלק הפנימי של כיסוי המיקרופון עשוי מחומר כותנה סופג, השומר על בהירות הקול האנושי והמכשיר במהלך ההקלטה, ומבטל את ההפרעות של גלי השמע והסביבה החיצונית. עשוי גבוה -פלדה איכותית, מגן בידוד המיקרופון הוא מחוספס יותר ועמיד בפני שריטות.
♪【קל להתקנה】♪: למגן בידוד המיקרופון יש תפסי פלדה בגב. הכנס את תפס הפלדה לתושבת והדק את הברגים. גובה המעמד הוא 187 ס"מ, וניתן להתקין את מגן הבידוד בכל גובה שתרצו.
♪【סנן את הצליל】♪:פילטר הפופ המצורף יכול לעזור לך לגרש את צלילי השריקה והלשושים החלומיים שמגיעים בעת קידום האות "S" וחסימות ה"תקעים" המכוערים שאחרי "B" ו-"P" וליצור הקול שלך צלול כמים. שולחן האחסון יכול להכיל את המסמכים והאביזרים הדרושים לך להקלטה.
♪【הקלטה מיוחדת】♪: מגן אקוסטי זה כולל חזית קצף אקוסטי וצלחת אחורית מתכת מאווררת. אם אתה צריך להקליט באולפן, מגן בידוד מיקרופון זה ייתן לך תוצאות בלתי צפויות. 30 יום החזר חינם ואחריות לשנה.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *