מחשבים וטכנולוגיה

RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה – לבן

keyboard

blog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבןblog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבן
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | RK ROYAL KLUDGE RK61 מקלדת מכנית 60% עם כבל מפותל, 2.4Ghz/Bluetooth/קווית, מקלדת מיני בלוטות' אלחוטית 61 מקשים, RGB Hot Swapp אדום מקלדת משחקים עם תוכנה - לבן
[ad_1]

תיאור מוצר

11

33

אנו מאמצים את RK Switch כדי לספק לך חווית משחקי הקלדה טובה יותר. אתה יכול לבחור את סוג המתג המתאים לך ביותר בהתאם לצרכים שלך.

מתג כחול הניתן להחלפה חמה: מתג כחול יכול להציע תגובה מהירה וקפיצית יותר, צליל קליק חד להנאת הקלדה אביבית, משוב מישוש מדויק לביצועי גיימינג אולטימטיביים. מתג חום להחלפה חמה: מעט יותר שקט וקל יותר להפעלה מאשר המתג הכחול. באמצע הדרך בין מתג הקלדה למשחקים. יש אנשים שמעדיפים מתג חום מכיוון שהוא מאפשר לך להקיש פעמיים מהר יותר ולקלדניות אוהבות אותם מכיוון שעדיין יש להם משוב מישוש טוב, אבל משוב האודיו לא ממש בולט כמו מתג כחול. מתג אדום הניתן להחלפה חמה: מתג ליניארי, כלומר שהכוח בהתחלה ובסוף כל מהלך כמעט זהה. התוצאה היא תחושה שרובם תופסים כ"חלקים" ו"מהירים יותר" מה שהופך אותם לפופולריים במיוחד בקרב חובבי גיימינג. Red Switch הוא המתג המתאים ביותר לשימוש ב-Office.

מקלדת מכנית RK61מקלדת מכנית RK61

מתכנת RK61 RGB (בדוק את ה-PID של המקלדת לפני הורדת תוכנת GamingForce):

bit.ly/RK61SOFT bit.ly/RKRGBSOFT (המתכנת מיועד רק עבור מערכת Windows כרגע)

11

הערות:

אם לא השתמשת במצב Bluetooth במשך זמן רב, עליך ללחוץ על FN+Space כדי לאפס את המקלדת כדי להתחבר מחדש דרך Bluetooth. אנא אל תוריד קושחה או תוכנה בגירסאות אחרות. חבילת מקלדת מכנית RK ROYAL KLUDGE RK61:

1xRK61 מקלדת מכנית 1x כבל מקלדת מפותלת 1x כובע חולץ 4xRK מתגי 1x מקלט 2.4Ghz 1x מדריך למשתמש מפרטים:

גודל: 11.4×3.9×1.7 אינץ' מצבים: Bluetooth, 2.4Ghz ותמיכה ב-USBSystems Type-c: תואם ל-Windows XP/VISTA/7/8/10, IOS, Macos, Linux, Android

88

כבל טייסים מפותל

מתג RK61-Red מצויד בכבל טייסים מפותל למראה. קל לך להתאים את מקלדת המשחקים שלך או אביזרים אחרים. זה גם מוסיף מרקם להגדרת השולחן שלך וגורם למקלדת שלך להיראות מדהים!

66

66

11

5.45.4

עיצוב ארגונומי

זווית ארגונומית של 8° של מקלדת המשחקים של המחשב יכולה לעזור לך להקל על המתח ולהקל ביעילות על תסמונת התעלה הקרפלית.

ה-rk61 האלחוטי נותן לך את הנוחות שאתה צריך עבור הפעלות משחק מרתון. כיסויי מפתח כפול שוט

מכסי המפתח של RK61 מאמצים תהליך זריקה כפולה שהוא יותר עמיד בפני שחיקה ובעל העברת אור טובה יותר.

בשילוב עם תאורת RGB אחורית, מקלדת המשחקים האלחוטית תספק לכם סביבת משחק מקסימה. תאימות טובה

מקלדת מכנית זו של 60% תואמת ל-Windows / MacOS / Android. התאמה מושלמת לרוב הטלפונים, הטאבלטים והמחשבים בשוק.

אתה יכול להחליף מערכות על ידי לחיצה פשוטה על מקש Fn+A/S. גודל נייד וחוסך מקום

RK ROYAL KLUDGE RK61 הוא רק 11.4×3.9×1.7 אינץ'. גודל מיני נייד זה מאפשר לך לשים אותו בתרמיל ובתיק המחשב שלך לנסיעות, למשרד, למשחקים. אתה יכול גם לחסוך הרבה מקום על השולחן שלך עבור טלפון או מכשירים אחרים. צבע מקלדת שחור / לבן לבן שחור / לבן שחור / לבן לבן ורוד / לבן פריסת מקשים 60% / 61 מקשים 60% / 61 מקשים 65% / 68 מקשים 96% / 100 מקשים 65% / 68 מקשים 75% / 68 מקשים חיבור 2.4Ghz אלחוטי Bluetooth / קווית Bluetooth / קווית Bluetooth / קווי 2.4Ghz אלחוטי / Bluetooth / קווי 2.4Ghz אלחוטי / Bluetooth / קווי 2.4Ghz אלחוטי / Bluetooth / תאורה אחורית קווית RGB RGB RGB RGB קרח כחול RGB תוכנת עשה זאת בעצמך ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ סוג מתג חם החלפה ניתן להחלפה חמה להחלפה חמה להחלפה חמה ניתן להחלפה חמה צבע מתג להחלפה חמה כחול / חום / אדום כחול / חום / אדום כחול / חום / אדום כחול / חום / לבן כחול / חום / אדום ורוד מארז ABS CNC אלומיניום ABS ABS ABS ABS כיסויי מפתח ABS PBT ABS ABS ABS ABS

【עיצוב קומפקטי של 61 מקשים】 אין מקשי מספרים נוספים, יכולים לענות על הדרישות שלך במשרד או בבית. מקלדת המיני 60% מכנית חוסכת מקום וניידת. מצויד בכבל מקלדת מפותל נוסף 4.7Ft-grey. כבל USB C מותאם אישית עם שרוולים כפולים למקלדת גיימינג מכנית. 61 מקשים קומפקטיים עם מחבר טייס מתכת כבלים קלועים, ייעודיים לשחקני FPS ועבודה יעילה.
【מתג אדום הניתן להחלפה חמה】 מתג לינארי, כלומר הכוח בתחילת ובסוף כל מהלך כמעט זהה. התוצאה היא תחושה שרובם תופסים כ"חלקים" ו"מהירים יותר" מה שהופך אותם לפופולריים במיוחד בקרב חובבי גיימינג.
【תאורה אחורית RGB】 מקלדת מכנית מותאמת אישית זו של 60% כוללת 18 מצבי תאורה אחורית RGB, 8 מצבי תאורה אחורית מונוכרום ותאורה אחורית אחת בצבע מלא. מצבי אור אלו יכולים לספק לכם סביבת משחק מקסימה בלילה.
【מעוצב ארגונומי】 ה-RK61 מעוצב עם זווית ארגונומית של 8 מעלות שיכולה לעזור לך להקל על המתח בצורה יעילה. משענת היד המשולבת מעניקה לך את הנוחות הדרושה להפעלות משחק מרתון.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *