מחשבים וטכנולוגיה

RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)

keyboard

blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | RedThunder 60% משולבת מיני גיימינג מקלדת ועכבר, קל משקל, קומפקטי במיוחד 61 מקשים RGB עם תאורה אחורית, עכבר אופטי חלת דבש של 7200 DPI, ערכת משחקים קווית למחשב MAC PS5 Xbox Gamer (לבן)
[ad_1]

תיאור מוצר

סֵמֶלסֵמֶל

משולבת מקלדת ועכבר RedThunder 60% גיימינגמשולבת מקלדת ועכבר RedThunder 60% גיימינג

מקלדת מיני עם תאורה אחורית RGBמקלדת מיני עם תאורה אחורית RGB

עכבר אופטי חלת דבש קל משקל 7200 DPIעכבר אופטי חלת דבש קל משקל 7200 DPI

פרטי מקלדת

ארגונומיארגונומי

מקלדת מוארת RGBמקלדת מוארת RGB

כבל ניתן להסרהכבל ניתן להסרה

עיצוב ארגונומי

המקלדת בעיצוב ארגונומי לשימוש נוח לטווח ארוך. כיסויי מפתח בעיצוב ארגונומי יפחיתו עייפות במהלך תקופה ארוכה של משחק. בניית ABS איכותית לשיפור העמידות.

מקלדת גיימינג מקצועית

עיצוב מקשי מפתחות ABS עם צילום כפול וגילוף בלייזר בהזרקה, האות של התווים לעולם לא דוהה. אנטי זיעה, מונע נזק למפתחות, עמידות משופרת ומשוב מישוש.

גודל מיני נייד

11.5 X 3.9 אינץ' בגודל מיני קומפקטי, אתה יכול להשתמש במקלדת 60% התחושה המכנית שלנו בבית, בחברה ובנסיעות, כי הגודל שלה מאוד נוח לנשיאה ולשימוש עם יציב.

פרטי עכבר

עכבר גיימינג מקצועיעכבר גיימינג מקצועי

תאורה אחורית RGBתאורה אחורית RGB

עיצוב מעטפת חלת דבשעיצוב מעטפת חלת דבש

עכבר גיימינג מקצועי

עכבר גיימינג מקצועי מאמץ חיישן אופטי, עם 7200DPI, קצב סריקה של 12000 FPS, האצה של 40G, מהירות מעקב של עד 400 IPS.

תאורה אחורית RGB

אפקט אור קסום של סטרימר RGB 16.8 מיליון צבעים, אפקטים חזותיים מצוינים, אפקטי תאורה מדהימים, יצירת אווירת משחק תחרותית.

עיצוב מעטפת חלת דבש

עיצוב מעטפת חלת דבש יכול לא רק לשמור על הקשת המושלמת של גוף המטוס, אלא גם להגביר את זרימת האוויר של כף היד, חוויית אנטי החלקה חזקה מאוד.

אפשרות צבע לבן/שחור לבן-אפור לבן/שחור/ורוד/לבן-אפור לבן/שחור שחור שחור חיבור חוטי אלחוטי אלחוטי חוטי אלחוטי מקשים מקלדת קווית 61 84 104 104 114 35 מצב תאורה אחורית ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ ✓

【מקלדת מדליקה】 מגוון של צבעי אור ומצבי אור לבחירה, נשימה ניתנת לשינוי או מצב תאורה קבועה. זה יכול להיות נהדר לשחק את המשחק בלילה גם ללא אור. אתה יכול גם להתאים את הבהירות ומהירות הנשימה של התאורה האחורית לפי העדפתך.
【מקלדת גיימינג מקצועית】 עיצוב הגנה משולשת עמיד במים כולו "הליבה". מקלדת עמידה במים מונעת נזק ממשקאות או קפה שנשפכו. טבעת מגנט נגד הפרעות, ממשק לוחית זהב וכבלי USB צמה עמיד למים, מבטיחה העברת נתונים יציבה ועמידה יותר מכבלי PVC אחרים, לא נשברים בקלות.
【מעטפת חלת דבש קלה במיוחד】 מעטפת חלת דבש מחוררת מעוצבת היטב, העכבר יכול לשקול עד 65 (+-5) גרם, ארגונומיה סימטרית, מתאים ליד שמאל או ימין ולמצבי אחיזה שונים, גמיש ונוח יותר, ולא יהיה עייפות.
【עכבר למשחקים מקצועי】 העכבר משתמש בחיישן אופטי ברמת דיוק גבוהה, הרגישות היא 7200DPI, קצב סריקה של 12000fps, קצב זיהוי סיור של 1000Hz, יכול לעמוד בתאוצה של 40G ומהירות מעקב של 400IPS, יכול לענות על דרישות הגלישה המהירה והמשחק שלך.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *