מחשבים וטכנולוגיה

מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מ"מ, TD510+

microphone

blog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מblog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מ
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | מיקרופון דינמי של TONOR, מיקרופון USB/XLR למחשב עם מעמד זרוע בום לפודקאסט, הקלטה, סטרימינג בשידור חי ומשחקים, XLR Cardioid Studio Mic למוזיקה וקול אובר עם שקע אוזניות 3.5 מ
[ad_1]

תיאור מוצר

Dynamic.Microphone.PT2-1-PC.jpg

רשומות ליבה דינמיות מצוינות ווקאליות עשירות בצלילים טבעיים. שדרג את הסאונד שלך לרמה הבאה.

Dynamic.Microphone.PT2-2-PC.jpg Dynamic.Microphone.PT2-3-PC.jpg

מגיע עם זרוע בום Tonor T10, המספקת גמישות ועמידות יוצאות דופן עבורך.

1 קול חם ומאוזן 2 מאפיינים מדגישים 3 סט מיקרופון מקצועי

Dynamic.Microphone.PT3-1-PC.jpg

לא נדרש דרייבר נוסף לחיבור USB, קל במיוחד לשימוש.

Dynamic.Microphone.PT3-2-PC.jpg

חבר לממשק אודיו ולמיקסר באמצעות תקע XLR כדי להציג את האודיו המתקדם.

Dynamic.Microphone.PT3-3-PC.jpg

תומך בחיבור תקע אוזניות 3.5 מ"מ, מעקב אחר האלימות שלך בזמן אמת.

1 הכנס והפעל 2 חיבור XLR 3 ניטור אפס אחזור

מיקרופון דינמי.PT-4-1.jpgמיקרופון דינמי.PT-4-1.jpg כיסוי פופ

תרים קול סופר ברור ופריך מבלי לדאוג מהתפרצויות והקול הקשה של עיצורים. צור צליל ברור וטהור.

מיקרופון דינמי.PT-4-2.jpgמיקרופון דינמי.PT-4-2.jpg מתכת מוצקה בנוי

עיצוב מעטפת מתכת פרמיום מוצק, נבנה להחזיק מעמד. עם צבע מט, הביאו מרקם מתכת טוב.

האם המיקרופון הזה מתאים להקלטת פודקאסט?

בטח, TONOR TD510+ הוא בחירה אידיאלית עבור פודקאסטים מכיוון שהוא מספק איכות צליל חמימה, עשירה וטהורה תוך הפחתת רעשי הסביבה ביעילות.

האם המיקרופון הזה תומך גם במצבי פלט XLR וגם במצבי USB?

כן, הוא תומך גם במצבי XLR וגם במצב USB. הוא מגיע עם שני כבלים, אחד ל-USB, המאפשר חיבור Plug-and-Play ישירות למחשב, ואחר ל-XLR, המצריך חיבור לכרטיס קול.

מה הגודל של זרוע הבום? עובי השולחן שלי הוא 5 ס"מ. האם זרוע הבום תוכל להתקין?

גודל זרוע הבום הוא 13.78 אינץ' + 13.78 אינץ' (35 ס"מ+35 ס"מ). וכן, המהדק תואם לשולחנות בעובי של עד 6 ס"מ.

האם הוא תומך בהתאמת עוצמת הקול ובפונקציית השתקה?

כן זה כן. במצב USB, לחיצה על לחצן ההשתקה כדי להשתיק. בנוסף, כפתורי +/- יכולים להתאים את עוצמת הקול של המיקרופון. בלחיצה ארוכה על לחצן ההשתקה, הוא עבר לכוונון עוצמת הקול של האוזניות.

דיכוי רעשים מעולה: המיקרופון הדינמי TONOR המעוצב עם דפוס קרדיואידי מבטל שמע מחוץ לציר וממזער רעשי סביבה. בנוסף, טכנולוגיית הפחתת הרעש המובנית שלו מבטיחה רצפת רעש נמוכה במיוחד ויחס אות לרעש של 95dB, וכתוצאה מכך חווית סאונד טהורה וטהורה.
פלט USB ו-XLR: מיקרופון זה תומך גם ביציאות USB וגם ב-XLR. עם תכונת הכנס והפעל במצב USB, קל לשימוש להקלטה שולחנית או מחשב נייד. ממשק XLR מוציא אותות אנלוגיים, מה שמשפר את תחושת המרחב האודיו לחוויית פודקאסט סוחפת. יתר על כן, הוא תומך בחיבורים לממשק אודיו ולמיקסר לחוויית אודיו טבעית ומתקדמת יותר.
מושלם עבור יוצר תוכן: במצב USB, אתה יכול לשלוט ישירות על עוצמת הקול על ידי לחיצה על הלחצנים "+" ו- "-". לחץ לחיצה ארוכה על לחצן ההשתקה כדי להחליף את בקרת עוצמת הקול בין המיקרופון לאוזניות. עם שקע אוזניות 3.5 מ"מ, אתה יכול לעקוב אחר הקול שלך בזמן אמת. מיקרופון הקלטה זה הוא הבחירה המושלמת עבור יוטיוברים ומשפיעני TikTok.
ערכת מיקרופונים מקצועית: ערכת המיקרופונים הדינמיים TD510+ מגיעה עם זרוע הבום החדשה של Tonor T10, המספקת אמינות ועמידות יוצאות דופן למסע הקלטת קול מהנה באמת.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *