מחשבים וטכנולוגיה

MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו – מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוך

microphone

blog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוךblog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוךblog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוךblog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוךblog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוךblog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוך
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

blog book | MA-87 מיקרופון קונדנסר סטודיו - מושלם להקלטה ווקאלית איכותית בתקציב נמוך
[ad_1]
המיקרופון Melon Audio MA-87 הוא מיקרופון יוצא דופן, המחקה את המראה והעיצוב של מיקרופון מיני קלאסי של Neumann U87. מבנה המתכת של מיקרופון XLR זה מציע גוף וגריל עמידים ועמידים, שנועדו להתמודד עם הדפיקות היומיומיות של ציוד הקלטות אולפן ביתי. ה-MA-87 מציע קפסולה של 26 מ"מ, מה שהופך אותו למיקרופון המושלם לשירה, הקלטת שירה באולפן המוזיקה הביתי שלך, פודקאסטים וסטרימינג. Melon Audio MA-87 הוא מיקרופון קונדנסר עם צלילים נהדרים, אבל ערכת המיקרופונים הזו מגיעה עם כמה אביזרים נהדרים גם כן – כולל תושבת זעזועים כסופה, כיסוי רוח וכבל מיקרופון XLR. תושבת ההלם תפחית רעידות לא רצויות שעלולות להיקלט על ידי רגישות הקפסולה, ומסנן הפופ של כיסוי הרוח יעזור להפחית חומרי נפץ לא רצויים. מכיוון שה-MA-87 הוא מיקרופון קונדנסר XLR, הוא דורש כוח פנטום של 48V כדי לתפקד. מיקרופונים מעבים אכן נשמעים מאוד מפורטים מסיבה זו, אך בתמורה דורשים ממשק שמע כדי להציע את ה-48V החיצוני.
🎤 מיועד להקלטה ווקאלית – ה-MA-87 ייתן לך את התוצאות שאתה מחפש באולפן הביתי שלך. הערה: מיקרופון קונדנסר זה דורש מתח פנטום של 48V. ממשק שמע מומלץ
⚙️ ארוז עם אביזרים – חבילת הקלטת מיקרופון אולפן זו מוכנה מהקופסה. סט מיקרופון זה כולל תושבת זעזועים בצבע כסף קל, פילטר פופ כיסוי למיקרופון וכבל XLR באורך 4 רגל.
🛠️ איכות בנייה עמידה – גוף המיקרופון XLR הזה מכיל פנים מתכת מוצק, כולל גריל מוצק שעמיד בפני שקעים. כבל XLR גם הוא באיכות טובה.
💵 אחריות 30 יום להחזר הכסף – אנו מאמינים שמיקרופון האולפן 87 שלנו נשמע טוב, אבל אם אינך מרוצה מהסאונד, המבנה או האביזרים של ה-MA-87, אנו מציעים אחריות ל-30 יום להחזר כספי.

[ad_2]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *