רץ ברשת

שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה

blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיהblog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיהblog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיהblog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיהblog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיהblog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה
Price: [price_with_discount]

blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה

הערה:

תבנית הובלה אחת נוצרת על ידי המערכת אי דיוק אנא צור קשר עם שירות הלקוחות כדי לאמת את עלות המשלוח בעת ביצוע הזמנה

2 הציטוט לעיל אינו כולל מיסים. אם אתה צריך תעודות בדיקה, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות

3 הצעת מחיר זו מיועדת לטעינה אריזה עם קופסא צבעונית טעינה

blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה blog book | שלט רחוק תרסיס מים אסלה שרפרף לרכב מצחיק מצחיק חברים טריק מתנת סימולציה צעצועי אסלה ניידים צעצועי שחרור קומפרסיה

עניינים הדורשים תשומת לב

חסר (כמות לא מספקת בקבלה):

1. עבור סחורה מתחת ל-300 יואן, נא לספור את הכמות באופן אישי עם אנשי חברת ההובלה בעת קבלת הסחורה. במידה וחסרים פריטים יש לחתום ולאשר מול צוות חברת ההובלה. אנו נבקש פיצוי מחברת השילוח ונפצה אותך על החלקים החסרים. 2. עבור סחורה בשווי מעל 300 יואן, אנא הודע לנו על הכמות החסרה שלך בתוך 24 שעות לאחר החתימה על משלוח. אנו נשתף איתך פעולה כדי לאמת את הכמות ונעשה כמיטב יכולתנו כדי לעזור לך לפתור את הבעיה. אם לא תצליח לספור או להודיע ​​לנו על הכמות החסרה בזמן, ייחשב כי הכמות נכונה.

בנוסף, בשל נפח המשלוחים היומי הגדול, כל פריט בודד עשוי להישלח החוצה בכל עת. אם יש מחסור במלאי וכתוצאה מכך משלוח קצר, נחזיר לך או נשלח אותו יחד עם ההזמנה הבאה, אך לא נשלח אותו בנפרד.

נזק: החברה שלנו לא תהיה אחראית לכל נזק שייגרם מסיבות תחבורה. אבל יש לנו מחויבות לעשות כל מאמץ כדי לסייע ללקוח בפתרון בעיה זו. החברה שלנו תשתמש באריזה לוגיסטית בשכבה כפולה, ריפוד, ערימה קומפקטית ושיטות אחרות כדי למנוע אירועי נזק.

אנא הקפידו לבדוק את כמות ומראה הסחורה יחד עם השליח (זו זכותכם). אם הכמות שגויה או שהמראה פגום, נא לבקש מהשליח לחתום ולאשר.

 

1. השליח סירב לפתוח אותו יחד לבדיקה

פתרון: לאחר החתימה על הזמנת המשלוח, עליך לקחת אותה ולבדוק אותה לפני החזרתה לשליח

2. השליח סירב לחתום על אישור הכמות החסרה

פתרון: פשוט תוריד את מספר הטלפון והשם שלו

אנא קרא בעיון את התוכן לעיל. זה מאוד חשוב לך. אם אינך מסוגל לבצע את הפעולות הנ"ל, אנו נצטער מאוד על כל בעיה שעלולה להתעורר, ואנחנו חסרי אונים.

החזרה והחלפה: תנאי החזרה – אם בעיית האיכות של המוצר עצמו גורמת לאובדן תפקודו המיועד, אנו נטפל בהחזרה ובהחלפה, אך עלויות המשלוח הנובעות יחולו על הקונה (רוב הבעיות ניתנות לפתרון באמצעות שיטות פשוטות כמו החלפת הסוללה, התאמת מיקום הסוללה, חיבור החוט וכו'. כאשר מוכרים צעצועים, יש צורך להיות מסוגל לתקן אותם). גורמים אחרים כגון מכירות גרועות, לא טובות כמצופה לא נספק החזרות או החלפות עקב בעיות שאינן באיכות המוצר.

איכות המוצר: כל המוצרים הנשלחים יעברו בדיקות מרובות במהלך הייצור, לאחר הייצור ולפני המשלוח, וישלחו רק אם הם מוסמכים במלואם. עם זאת, גורמים לא ודאיים שונים יכולים להוביל לאובדן פונקציונליות המוצר. חברתנו יכולה להבטיח רק 98% מעבר, ו-2% פטורים מאחריות.

תמונות וחפצים פיזיים: יותר מ-95% מהתמונות של החברה שלנו הן סלפי, שיכולות לשקף באמת את המוצר עצמו. עם זאת, בשל גורמים כמו תאורה ורמת הצילום, ייתכנו הבדלים קלים בין התמונות לאובייקטים הפיזיים. עקב שינויים בשוק וגורמים נוספים, המפעל עשוי להתאים את הצבע ושיטת האריזה של המוצרים והאריזה החיצונית. נא להתייחס למצב בפועל

אחר: מה שאנחנו עושים הוא לא מוצר איכותי, מלאכת יד, יצירות אמנות או מכשיר חשמלי. זה צעצוע רגיל. כמוצר צריכה הנעים במהירות, עלולים להתקיים פגמים קטנים כמו כתמים, התזת צבע לא אחידה, שריטות, אבק ותפרים רופפים. אם מסתכלים בעין קרה וזהירה, זה אכן לא מושלם, אבל אם מסתכלים מנקודת מבטם של ילדים מאושרים, הייתם חושבים שכל צעצוע הוא רוח שמחה. אנא תהיו פרפקציוניסטים או מישהו שיש לו דרישות מוצר מחמירות: הסתובבו יפה ועשו מעקף אלגנטי.

כדי לחסוך זמן ולשפר את היעילות, מחירי המוצרים שלנו נקבעו בסטנדרט סביר ואיננו מקבלים יותר מיקוח.

ההובלה מתבצעת על ידי חברת לוגיסטיקה צד ג' והיא מעבר לשליטתנו. זמן ההובלה מושפע מגורמים שונים כמו מזג האוויר, סידור הרכב ותנאי ההובלה. זמן ההובלה המשוער שלנו איתך הוא לעיון בלבד ואינו כלול בחוזה או כסיבה להחזרה.

אנא קרא בעיון את התנאים הנ"ל ותיכנס לתוקף מרגע ההזמנה. אם יש לך התנגדויות, אנא אשר עם צוות החברה שלנו לפני ביצוע הזמנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *