מחשבים וטכנולוגיה

La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione)

E-commerce Operations

blog book | La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione)

שם המוצר: מדע השגשוג (חוק המשיכה)

[ad_1]

לחץ כאן כדי לקבל את מדע השגשוג (חוק המשיכה) במחיר מוזל כל עוד הוא זמין…

blog book | La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione)

כל ההזמנות מוגנות על ידי הצפנת SSL – הסטנדרט הגבוה ביותר בתעשייה לאבטחה מקוונת מספקים מהימנים.
blog book | La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione)
La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione) מגובה בהבטחה להחזר כספי של 60 יום ללא שאלות. אם במהלך 60 הימים הראשונים מיום הקבלה אינך מרוצה מ-Wake Up Lean™, תוכל לבקש החזר על ידי שליחת דוא"ל לכתובת המצוינת בתוך המוצר ואנו נחזיר מיד את כל מחיר הרכישה שלך, ללא שאלות.

תיאור:

מהו בעצם חוק המשיכה? סביר להניח שאתה כבר מכיר את ההגדרה הסטנדרטית שלו (נראה את הופעות העבר מאוחר יותר): ניתן להגדיר את חוק המשיכה כנטייה למשוך אל החוויה שלנו כל מה שאנו ממקדים בו את מחשבותינו באופן מתמשך וחוזר על עצמו.

אין זה ניו-אייג' או מושג "אלטרנטיבי": החוק האוניברסלי הזה היה ידוע משחר הימים ותואר שוב ושוב על ידי אנשים הנחשבים לחכמים או, בדרך כלשהי, "מיוחדים".

עם זאת, אין שום דבר קסום או על טבעי בתופעה זו. פשוט תסתכל סביב, כדי להבין את נוכחותו:

אנשים שחושבים ומתנהגים בדרך מסוימת נוטים למשוך מצבים מסוימים, בעוד שאנשים שחושבים אחרת מקבלים תגובות שונות מסביבתם.

התנ"ך וטקסטים דתיים אחרים מלאים בהתייחסויות לחוק המשיכה, אם כי לעתים קרובות צריך להיות מסוגל לקרוא בין השורות ולפענח מטפורות כדי לזהות אותם.

אז יכולנו לדבר על האלכימאים של ימי הביניים עם תורתם ההרמטית. או קח קפיצה של 35,000 שנה כדי לגלות שציורי סלע שימשו לעתים קרובות את אנשי המערות ככלי "למשוך" את התוצאה החיובית של מסעות הציד שלהם. אבל במציאות, אנחנו לא צריכים להרחיק לכת: המודעות לחוק המשיכה קיימת בחוכמה הפופולרית של הכפר שלנו, ועליה מעידים פתגמים כמו כל מה שאתה זורע, אתה קוצר.

בגלל הקונוטציות המיסטיות הברורות שלו, ביטוי זה אינו בשימוש על ידי מדענים. במעבדה לפיזיקת קוונטים, למשל, אפשר היה לדבר על אפקט הצופה, אבל מעבר למינוח המשמש, הרעיון זהה:

איננו יכולים להתבונן במציאות מבלי לשנות אותה בצורה כלשהי (אין מציאות אובייקטיבית גרידא שאינה תלויה לחלוטין בסובייקט המתבונן).

בפסיכולוגיה, מנגנון המשיכה מוסבר במילים פשוטות למדי: הפרט נוטה להבחין בסביבה הסובבת בכל אותם אלמנטים המהווים את האובייקט של מחשבותיו החוזרות ונשנות, ובאופן לא מודע, נוטה ליישר את פעולותיו עם האלמנטים הללו.

במהלך ההיסטוריה, הביטוי חוק המשיכה שימש לראשונה על ידי כמה מהמייצגים של מה שנקרא "המחשבה החדשה", זרם פילוסופי שבמרכזו לחלוטין חשיבה חיובית כמקור לרווחה ושפע, שהתעורר בארצות הברית מדינות לקראת סוף המאה ה-19.

כדוגמה, אנו יכולים לצטט: צ'ארלס פ. האנל, מחברו של The Master Key System (הספר שנתן השראה לביל גייטס לייסד את מיקרוסופט); ונפוליאון היל שאחרי שראיין את 500 האנשים העשירים בתקופתו, כתב כרך מונומנטלי בשם Think And Grow Rich במטרה ללמד כיצד "לשכפל" את דרך החשיבה של מולטי-מיליונרים כדי להשיג תוצאות דומות.

אבל תשומת לב מיוחדת מאוד ראויה לוואלאס ד. ווטלס, דמות מסתורית שאחרי שחיה חיים מלאי קושי ועוני, גילתה את העקרונות שעשו שינוי קיצוני בקיומו, והפכו אותו לאדם עשיר ומאושר. אחרי מטמורפוזה כזו, מה הוא יכול לעשות מלבד לכתוב ספר לימוד בשם "מדע ההתעשרות"? יצירת המופת של וואלאס ד. ווטלס התפרסמה בכך שהיווה השראה ליצירת הסרט הסוד (הסוד), העבודה הקולנועית החשובה ביותר על חוק המשיכה שהופקה עד כה (המדע של להתעשר הוא הספר הירוק שרונדה בירן מדפדפת בתחילת הסרט).

למרות שהכותרת מעלה בראש רווחה חומרית גרידא, היא יצירה המספקת ראייה הוליסטית של תהליך היצירה תוך התחשבות בכל תחומי חייו של אדם.

המסר העיקרי שהתכוון וואלאס ד' ווטלס להעביר. האם זה…

…על ידי לימוד חוק המשיכה נוכל ללמוד לגרום לו לפעול לטובתנו על ידי משיכת דברים רצויים יותר ופחות דברים לא רצויים.

יכולת זו תיקרא מאוחר יותר כמשיכה מכוונת.

בין המפעילים של מחשבה חדשה, וואטלס הוא ללא ספק זה שיותר מכל אחד אחר הצליח להבין את ההשלכות המעשיות של חוק המשיכה והשיטה שלו עובדת כי היא פשוטה, מדויקת ומוגדרת היטב.

המדע של להתעשר אינו מכיל ספקולציות פילוסופיות או מושגים מעורפלים – זהו ספר מעשי המספק הדרכה מדויקת כיצד ליצור שפע ושגשוג בחייך.

באופן לא מפתיע, מספר רב של מולטי-מיליונרים אמריקאים אימצו אותו כנקודת התייחסות לקבלת ההחלטות החשובות ביותר.

בכל הנוגע ליצירת עושר, האפקטיביות של השיטה שלה מודגמת בקלות באמצעות אנקדוטה סמלית: לאחר לימוד The Science Of Getting Rich, רונדה בירן מחליטה להפיק את הסוד, ותוך זמן קצר סרטה הופך ל-DVD הנמכר ביותר ב- ארצות הברית, מובילה את המצעדים כבר יותר משנתיים (והופכת להפקה שאינה הוליוודית הראשונה שמכירה יותר מסרטים הוליוודיים).

אבל השפה שבה משתמש וואלאס ד' ווטלס אינה שייכת לימינו. מסיבה זו הרעיון הראשוני לתרגם את המדע של להתעשר בצורה מילולית גרידא נדחה על ידי צוות LeggeDiAttratti.Org

תרגום מילולי לאנגלית מהמאה התשע-עשרה של וואטלס בוודאי לא היה מעדיף את הקורא העכשווי המחפש כלי מעשי לחולל שינוי קיצוני בחייו. אז עבדנו קשה כדי לשלב את פעילות התרגום עם עבודה מאומצת של עדכון הספר, תוך יצירת גרסה מחודשת שמכבדת את התוכן המקורי של וואלאס ד. ווטלס, אך משתמשת בשפה פשוטה ומודרנית שנמצאת בהישג יד של כולם.

התוצאה של פרויקט זה פורסמה לראשונה בינואר 2009, ונחשבת למדריך הטוב ביותר ליישום מעשי של חוק המשיכה הזמין כיום באיטלקית. הכותרת שלו היא: מדע השגשוג.

מדע השגשוג הוא מדריך שמגיע ישר לעניין, פרגמטי לחלוטין ונטול כל אלמנט מיותר. והסיבה להצלחתו בהחלט לא נובעת מהעובדה שהוא פותח על ידי הצוות שלנו. הסיבה העיקרית היא שהעבודה האלמותית של וואלאס ד. ווטלס מגלמת את חוק המשיכה במהותו הטהורה ביותר (ללא שינויים בשל מטרות מסחריות, כפי שקרה עם "הסוד" וספרים אחרים מאותו צורה).

הקרדיט שלנו הוא רק בכך שעשינו מודרניזציה של הטרמינולוגיה שבה השתמש וואלאס ד. ווטלס, כדי להנגיש את תורתו לציבור הרחב.

לאחרונה, המדריך שנוצר על ידינו השתלב בגרסת האודיו המקבילה, והפך לקורס מולטימדיה מן המניין. אז אנחנו מציגים בפניכם…

ספר אלקטרוני (PDF ברזולוציה גבוהה) + אודיו MP3 (128 Kbps). הורדה מיידית מוצר דיגיטלי תואם לכל המחשבים ו/או המכשירים הניידים

"מדע השגשוג הוא כלי מעשי המיועד לכל האנשים שמתכוונים למנף ביעילות את חוק המשיכה כדי למשוך שפע ושגשוג לחייהם."

כפי שבטח כבר ראית, חזרה על הצהרות חיוביות ותרגול ויזואליזציה יצירתית בעצמם לא צפויים להניב תוצאות מצוינות. בשפה פשוטה ובהישג יד של כולם, The Science Of Prosperity יספק לכם את המתודולוגיות המאפשרות לתת-המודע שלכם להתיישר עם מהות הרצונות שלכם על מנת לגרום לביטויו הקונקרטי.

מנקודת מבט מעשית, The Science Of Prosperity הוא קורס מולטימדיה המופץ בפורמט דיגיטלי בלעדי ומורכב מספר אלקטרוני (PDF ברזולוציה גבוהה) מלא בתוכן המכיל את כל המידע הדרוש כדי לחדור למהות האמיתית של חוק שגשוג. משיכה, וגרסת האודיו המתאימה (15 קבצי MP3 במהירות 128 Kbps). גם הספר האלקטרוני וגם האודיו נגישים מיד באמצעות הורדה ותואמים לכל המחשבים והמכשירים הניידים (טאבלט, אייפד, אייפון, סמארטפון וכו').

בחרנו בהפצה דיגיטלית מכיוון שהיא מציעה שני יתרונות חשובים ובלתי ניתנים להכחשה: אפס דמי משלוח ומשלוח מיידי. מדע השגשוג נגיש באמצעות הורדה כבר עכשיו, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

לטופס ההזמנה לחץ כאן. לפרטים נוספים על השיטה המשך לקרוא…

בנוסף, הרכישה שלך כוללת שני אלמנטים משלימים חשובים: המדריך למשיכת עושר עם חוק המשיכה (בעל ערך קמעונאי של 11.99 אירו אך הוא בחינם כחלק מהצעה זו) ומדריך כוח הכרת הטוב (שיש לו פרסומת ערך של 11.99 אירו אבל זה גם בחינם למי שרוכש את The Science of Prosperity).

חלק מהנושאים שנסקרו: מהו חוק המשיכה באמת ומה לא. חשיבה אובייקטיבית וחשיבה סובייקטיבית. איך להחזיר את השליטה על החיים שלך. מקור החשיבה היצירתית. מחשבה ושגשוג כלכלי. ביטוי העושר באמצעות חוק המשיכה. הרמוניה בין מחשבה לפעולה. חוק המשיכה והגרלה. איזון בין האני הפנימי לחיצוני. 3 נקודות המפתח של משיכה מכוונת. איך ליצור הצהרות אפקטיביות באמת. ועוד הרבה… (PDF ברזולוציה גבוהה).

חלק מהנושאים שנסקרו: הכוח העצום שהכרת תודה מפעילה על חיינו. המתאם ההדוק בין הכרת תודה לשגשוג כלכלי. למשוך עושר ולשנות את חייך באמצעות הכרת תודה. איך להמיס שליליות וליצור אורח חיים חיובי. כוחה של חשיבה חיובית בפועל. המפתחות לחיי יומיום משגשגים ומאושרים יותר. הכרת תודה כמרכיב מפתח במשיכה מכוונת. היתרונות המשלימים המפתיעים של הכרת תודה. ועוד הרבה… (PDF ברזולוציה גבוהה).

כעת ננצל את ההזדמנות כדי לענות על השאלות בנושא חוק המשיכה שאנו נשאלים לרוב…

תסתכל מסביב. התבונן בחיים שלך ושל אנשים אחרים. תגלו שהשאלה היא לא האם הוא קיים או לא אלא באיזה מובן הוא קיים.

אנו אומרים זאת משום שאותה מציאות מתאימה לרמות שונות של פרשנות.

אתם עשויים לחשוב, למשל, שלמה שמתרחש בתוך המוח שלכם יש למעשה את הכוח להשפיע על זרימת האירועים, שכן כל אדם הוא שדה אנרגיה באינטראקציה מתמדת עם שדה אנרגיה גדול יותר שאנו מכנים היקום.

או, הרבה יותר פשוט, אתה יכול לקבל את ההסבר שמציעה הפסיכולוגיה הקוגניטיבית:

כשאתה מתאמן בדמיית מטרה מסוימת, חוזר על הצהרות חיוביות או תרגול הטכניקות המתקדמות הנלמדות בשיעור מדע השגשוג, זה כאילו אתה מתכנת מחדש את המוח שלך. ותוך זמן קצר תתחיל להבחין בכל אותם מרכיבים בסביבה שמסביב אשר במינימום פעולה מצדך יובילו אותך להשגת מטרתך. האלמנטים האלה כבר היו בסביבה שמסביב, אבל לפני שהקדשת את עצמך לטכניקות של משיכה מכוונת, הם נעלמו מעיניהם לחלוטין.

בשורה התחתונה, זה לא משנה מה תחליטו לחשוב. הדבר היחיד שבאמת חשוב הוא שאם תרצו, יש בידיכם את אחד מכלי הטרנספורמציה החזקים ביותר.

חוק המשיכה הוא אמיתי, וכמו הרבה דברים אמיתיים אחרים, הוא משווק. אין שום סיבה שאחד יוציא את השני. העצה היחידה שאנו יכולים לתת לך היא להיזהר ממוצרי מידע בנושא זה כאשר הם פותחו על ידי אנשים שאינם יודעים על מה הם מדברים ומגבילים את עצמם לשימוש בקלישאות.

לדוגמה, בהזדמנויות רבות שמענו מישהו מדבר על "לתרגל את חוק המשיכה". אבל חוק המשיכה נקרא החוק כפי שהוא קיים ללא תלות ברצוננו. כיצד ניתן לממש חוק? מה שאתה יכול לתרגל הוא אומנות השימוש בחוק המשיכה לטובתך, כלומר משיכה מכוונת. זה די שונה.

פעמים אחרות, נעשה שימוש בביטוי "הפעלת חוק המשיכה". אבל חוק המשיכה כבר פעיל ואין צורך לעסוק במובן הזה. זהו חוק אוניברסלי וככזה הוא תמיד "בפעולה". המטרה שלנו חייבת להיות להכיר את זה לעומק כדי לקבל רעיונות ברורים לגבי מה שעלינו לעשות כדי להגשים את החלומות שלנו ולבטא את הרצונות שלנו.

הנקודה המרכזית של כל הפילוסופיה הזו היא להיות מאושר. שגשוג ואושר הם שני מושגים שווים. ניתן להגדיר אושר כהגשמת חלומות מתקדמת וכמובן שזה כולל שגשוג כלכלי. אבל זרם הכסף אינו הגורם לאושר: למעשה, זו התוצאה שלו.

גישה פנימית חיובית מעדיפה משיכה של דברים חיוביים. וכסף אינו יוצא מן הכלל. הבעיה היא שבתת המודע הקולקטיבי, הכסף נתפס לרוב כשורש כל הרוע וישנה אנטיפתיה מסוימת כלפי העשירים.

הסלידה הזו נובעת מהרעיון השגוי שיש רק דרך אחת להתעשר: לקחת מה יש לאחרים. ולמעשה, ההיסטוריה מלאה בדמויות שהעשירו את עצמן על חשבון המעמדות הצנועים. אבל מדע השגשוג לא משאיר מקום לאפשרות הזו: וואלאס ד' ווטלס מתכוון ללמד אנשים לייצר עושר חדש, לא להתחרות על מה שכבר נוצר.

אם אתה מתכוון להעשיר את עצמך על ידי פעולה תחרותית, אתה נקלע לעימותים עם אנשים אחרים. ובפרדיגמה הזו, חייבים להיות אנשים שמפסידים כסף כדי שאחרים ירכשו אותו. אבל, אם תנטוש לחלוטין את רעיון התחרות, ותלמד להשתמש ביצירתיות שלך כדי ליצור עושר חדש, בנוסף להעשרת עצמך, תתרום להעשרה של כל האנשים שבאים איתך במגע ובסופו של דבר, של החברה כולה.

 יזם וסופר 

עליך לתת לכל בן אדם ערך שימוש גדול מהערך הכספי שאתה מקבל ממנו.

מדע השגשוג מתעקש על הצורך לעבור מהרמה התחרותית לזו היצירתית, ומתבסס על ההנחה שהמשאבים וההזדמנויות העומדים לרשות בני האדם הם בלתי מוגבלים לחלוטין.

אנחנו לא יודעים בדיוק. וזה יהיה די יומרני מצידנו לטעון אחרת. עד עכשיו עובדה שהחוק האוניברסלי הזה קיים, אבל אנחנו לא יודעים בדיוק למה. אנחנו יכולים להביע רק אמונות אישיות.

בפרט, אנו מאמינים שהתופעה נובעת משדה אנרגיה עדין המחבר בין כל מה שקיים לכל דבר אחר שקיים.

מדע השגשוג מתייחס לשדה אנרגיה זה כחומר אינטליגנטי (או חומר חושב). שנים רבות לאחר מכן, הפיזיקאי הגרמני מקס פלאנק הטביל אותו, בצורה מאוד פואטית, כמטריקס האלוהי (הגיבור המפורסם של רב המכר של גרג ברידן).

אנחנו חיים במציאות שבה הכל קשור להכל. איננו יכולים עוד לראות בעצמנו ישויות נפרדות משאר היקום.

למרות שהרעיון ששדה אנרגיה הוא "אינטליגנט" או "חושב" עשוי להיראות מוזר, יש להודות שאלמלא זה היה כך, היקום היה כאוס ולא קוסמוס (מהקוסמוס היווני: סדר). ורשת האנרגיה הענקית הזו שמאחדת את כל מה שקיים מגלה שהכל מגיע ממקור אחד.

 אביו של הטאואיזם

אחד יוצר שניים, שניים יוצר שלושה, ושלושה יוצר 10,000 דברים (הטאו טה צ'ינג, המאה השישית לפני הספירה).

המקור היחיד שממנו מגיעים כל הדברים (אלוהים, האינסוף, הטאו, המפץ הגדול וכו') הוליד יקום מיטיב שתמיד יכול להגיב לבקשות שלנו כל עוד הרגשות שלנו נמצאים באותו אורך של מה שביקשנו ל.

האם וואלאס ד. ווטלס הגזים כאשר ייחס את ההסמכה של מדע מדויק לשיטה שבה השתמש כדי למשוך דברים חיוביים? אולי, אבל דבר אחד בטוח:

באותם תנאים, אותן סיבות חייבות לייצר את אותן השפעות.

בואו ניקח כדוגמה את יצירת שגשוג. מלבד אלה שרכשו ירושה או זכו בלוטו, לאנשים שהצליחו למשוך כמויות גדולות של כסף לחייהם, לכולם יש דבר אחד במשותף: הם תמיד עשו דברים בצורה מסוימת.

אפשר לחשוב שהדרך המסוימת הזו לעשות דברים שמורה לאנשים עם כישרונות מיוחדים. אבל המחקר שערך נפוליאון היל גילה שכמעט כל המולטי-מיליונרים הם אנשים ממוצעים לחלוטין בכל שאר ההיבטים של חייהם.

ההשלכה ההגיונית היא שמי שמאמץ את דרך הפעולה המסוימת הזו יתעשר, שכן אותן סיבות חייבות לייצר את אותן השפעות.

אתה יכול לקבל, לעשות או להפוך לכל דבר (הסוד, 2006).

כמובן, הדרך המסוימת הזו לעשות דברים נובעת מדרך חשיבה מסוימת. ומדע השגשוג יוצא ללמד אותך את זה.

לזמן מוגבל, The Science of Prosperity (קורס המולטימדיה + שני המדריכים הנלווים) זמין במחיר מיוחד של 23 אירו בלבד במקום המחיר הרגיל של 47 אירו.

זכור שההצעה הזו לא תימשך עוד הרבה זמן: המחיר צפוי לעלות עקב עלויות אירוח והפצה. נצל עכשיו ולחץ על הכפתור כדי לבקש את העותק שלך במחיר מיוחד של 23 אירו בלבד.

נצלו עכשיו וקנו את The Science Of Prosperity (קורס מולטימדיה + מדריכים משלימים) במחיר מיוחד של 23 אירו בלבד. לחץ על הכפתור ותועבר לטופס ההזמנה המאובטח המנוהל על ידי ClickBank. לאחר הרכישה (בכרטיס אשראי, כרטיס חיוב או PayPal), ניתן להוריד מיד.

מרוצה או מוחזר בהתאם לתנאי אחריות*

תשלום מאובטח במיוחד באמצעות טופס הזמנה של ClickBank

לאחר הרכישה הקבצים זמינים להורדה מיידית

אתה יכול לקנות מהמחשב שלך או מכל מכשיר אחר

בהחלט כן! התשלום מתבצע באמצעות ClickBank, השירות מספר 1 בעולם להפצת מוצרי מידע דיגיטליים. רק לקליקבנק יש גישה לפרטי כרטיס האשראי שלך ומערכת ההצפנה המתקדמת בה היא משתמשת מבטיחה לך עסקה מאובטחת ב-100%. למידע נוסף על אבטחה, לחץ כאן.

לאחר ביצוע הרכישה, תופנה לדף ההורדה, שם תוכל להוריד את מדע השגשוג (ספר אלקטרוני + אודיו) באופן מיידי. במקביל תקבלו מייל המכיל קישור להורדה שתצטרכו למקרה שתצטרכו להוריד את הקבצים מאוחר יותר או למכשיר אחר.

תרגע. גם אם זו הפעם הראשונה שאתם עוסקים בספרים ומוצרים בפורמט דיגיטלי, הרכישה וההורדה הן פעולות מיידיות ופשוטות מאוד. בכל מקרה, ניתן להשתמש בקישור "צור קשר" בתחתית עמוד זה ותקבל מענה תוך 24 שעות.

לאחר לחיצה על כפתור הרכישה תופנה לטופס ההזמנה של ClickBank המאפשר תשלום בכל כרטיסי האשראי העיקריים, כל הכרטיסים ששולמו מראש (לדוגמה, Postepay) ו-PayPal.

מדריכי השגשוג והמדריכים הנלווים הם בפורמט PDF (גרסה 1.7, ברזולוציה גבוהה). לכן הם תואמים לכל מחשב (PC או MAC), iPad, טאבלט, סמארטפון או מכשיר נייד אחר. הודות לגופנים בהם נעשה שימוש, העמודים מותאמים הן לקריאה על המסך והן להדפסה.

גרסת השמע מורכבת מ-15 קבצי MP3 עם איכות צליל מעולה (128 Kbps). לכן גם הוא תואם לכל מחשב (PC או MAC), אייפד, טאבלט, סמארטפון או מכשיר נייד אחר.

בהחלט כן. בטופס ההזמנה לא תתבקשו למסור נתונים רגישים כמו כתובת מגורים, מספר טלפון וכו'. בנוסף, תדפיס כרטיס האשראי שלך יציין את העסקה בפשטות עם ראשי התיבות CLKBANK*COM.

נ.ב.
"יש אנשים שיחייכו למשמע הרעיון שהשגת שגשוג יכולה להיות מדע מדויק. מתוך אמונה שהמשאבים הזמינים מוגבלים, עובדים רבים משוכנעים שהדבר הראשון שצריך לעשות, להשיג חלוקה שוויונית יותר של העושר, הוא לשנות את המוסדות הפוליטיים והמנהליים. אבל נקודת המוצא האמיתית היא אנחנו". וואלאס די וואטלס

*תנאי אחריות: החלת ערבות מרוצה או מוחזרת (60 יום) מניחה שהקורס נלמד מתחילתו ועד סופו ושהמערכת יושמה שלב אחר שלב, באמצעות יישום הטכניקות המרכיבות, כפי שמצוין במדריך.

ClickBank הוא המשווק של המוצרים המופיעים באתר זה. CLICKBANK® הוא סימן מסחרי רשום של Click Sales, Inc., תאגיד דלאוור הממוקם בכתובת 1444 S. Entertainment Ave., Suite 410, Boise, Idaho 83709, ארה"ב ומשמש בהרשאה רשמית. תפקידו של ClickBank כמפיץ אינו מייצג חסות, השתייכות או תמיכה למוצר זה או כל הצהרות או דעות המשמשות לקידום מוצר זה.

דף הבית | מיין | צור קשר |
פרטיות | שותפים | מופעל על ידי A2 Hosting

LeggeDiAttrazione.org © 2020

[ad_2]

לחץ כאן כדי לקבל את מדע השגשוג (חוק המשיכה) במחיר מוזל כל עוד הוא זמין…

blog book | La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione)

כל ההזמנות מוגנות על ידי הצפנת SSL – הסטנדרט הגבוה ביותר בתעשייה לאבטחה מקוונת מספקים מהימנים.
blog book | La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione)
La Scienza Della Prosperità (Legge di Attrazione) מגובה בהבטחה להחזר כספי של 60 יום ללא שאלות. אם במהלך 60 הימים הראשונים מיום הקבלה אינך מרוצה מ-Wake Up Lean™, תוכל לבקש החזר על ידי שליחת דוא"ל לכתובת המצוינת בתוך המוצר ואנו נחזיר מיד את כל מחיר הרכישה שלך, ללא שאלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *