רץ ברשת

צעצוע רכבת 180 יחידות דומינו נערמים אוטומטית

blog book | צעצוע רכבת 180 יחידות דומינו נערמים אוטומטית
blog book | צעצוע רכבת 180 יחידות דומינו נערמים אוטומטית

דומינו נערם אוטומטי עם רכבת, משחק יצירתי גיל 3+ – צעצוע בנייה אוטומטי, מתאים גם עבור מתנות יום הולדת לצרכים מיוחדים אוטיזם וכן גם מבוגרים, יש גם כאלה שמחפשים לייצר סרטונים דרך יוטיוב עם הרבה צפיות.

צעצוע רכבת דומינו: משחק יצירתי ומהנה לילדים

• הצעצוע המהנה הזה מאפשר לפעוטות לשחק דומינו בצורה מיוחדת ויצירתית. הם יכולים לנצל את ה-180 יחידות הדומינו המקסיקניות האוטומטיות וליצור סידרת דומינו מרהיבה. רכבת הדומינו מתנהלת באופן אוטומטי, מה שמספק עוד יותר כיף והתרגשות לילדים. • מערכת הרכבת המדהימה הזו מופעלת על ידי לחיצה על כפתור. כשהדומינו מוכנס לחריץ הרכבות, הוא מופעל ומתחיל לזוז. יש לו אורות מהבהבים וצלילי רכבת מרהיבים שמעודדים את הילדים להשתתף וליצור דומינו מרהיב בעצמם. • כדי להציב את הדומינו בצורה מדויקת ונוחה, ניתן לסובב את ממיר הרכבת לכיוון הרצוי. הזהות הזו מאפשרת לילדים להגדיר את הדומינו בקלות ובקלות יד, מבלי להשקיע מאמץ רב.

בניה ויצירה: פיתוח יכולות יצירתיות ומרחב פריסה

• צעצועי הדומינו המגוונים מביתנו מעודדים את הילדים לבנות עולמות מרהיבים. הצבעים העשירים והיפים של הדומינו מושכים את תשומת הלב של הילדים ומעודדים אותם ללמוד על מיון צבעים. • חריץ הדומינו הקל מאוד לטעינה, והחלקים מותאמים במיוחד לידיים פעוטות. ילדים יכולים לבנות את הדומינו בחופשיות וליצור דפוסים יצירתיים כרצונם. המרחב לפריסה חופשית מאפשר להם ליצור מודלים תלת-ממדיים ייחודיים. בעזרת הצעצוע הזה, הילדים מתאמנים בקורדינציה בין העין ליד וביכולות חשיבה מרחבית. • הצעצוע הזה מתאים במיוחד כפעילות משפחתית. ניתן להתקבץ עם הילדים לאחר ארוחת הערב ולשחק עם הדומינו המרהיב. ההורים יכולים לפתח את המיומנויות המוטוריות העדינות של הילדים על ידי למדם איך להציג את האריחים כאשר הרכבת נוסעת באופן אקראי. זה גם פתרון מושלם לילדים בעלי אוטיזם, שהם מוזמנים לחוות סבלנות ותסכול דרך הצעצוע הזה. תהנו מרגעים משפחתיים מיוחדים עם הילדים שלכם.

הפתע את ילדך עם מתנה מופתית

צעצועי הדומינו הם מתנה נהדרת לילדים וחינוכית שדורשת סבלנות. הפעילות של הרכבת דומינו מהנה מאוד, במיוחד עם הצלילים והאורות המרתקים. השימוש בחריץ להשקעת הדומינו עשוי לקחת זמן, אך זה מלמד אותנו סבלנות ומוציא את הפרס הגדול בסופו של דבר. בינתיים, הדומינו הוא מתנה מושלמת לכל אירוע חג פורים, חג פסח, סוכות ועוד, מילוי גרביים ומתנות לימי ההולדת של הילדים הקטנים בגילאי 3-5.

blog book | צעצוע רכבת 180 יחידות דומינו נערמים אוטומטיתרכבת דומינו נערמים אוטומטיים

רכבת דומינו לגילאי 3+

תנו לילדים שלכם לחקור ולבנות בעזרת רכבת דומינו המרהיב שמפעיל אורות ומשמיע נעימות וצלילים. הצעצוע המונטסורי מסייעים להביע את היצירתיות של הילדים ומתרגלים סבלנות ותיאום דרך תהליך למידה חווייתי. צעצוע חינוכי נהדר לילדים ולכל המשפחה

אם אתה מעוניין לקנות את המוצר, לחץ על הקישור הבא: רכבת דומינו

אולי תתעניין גם ב- רחפן עם מצלמה מקצועי

אולי תאהב גם: שואב אבק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *