רץ ברשת

מדפסת הזרקת דיו ניידת NUOKER MINI127 מסך מגע LED

מדפסת הזרקת דיו עבור חפצים
מדפסת הזרקת דיו עבור חפצים

מכונת קידוד הזרקת דיו משודרגת במיוחד

מדפסת הזרקת דיו אפילו בבגדים

קטנה ביותר וקלה לשימוש

מדפסת הזרקת דיו ניידת NUOKER MINI127 היא מדפסת קטנה ביותר ששוקלת 0.55 ליטר/0.25 ק"ג ובגודל מצומצם של 3.941.852.87 אינץ' (1004773 מ"מ). הרזולוציה של ההדפסה היא 600DPI, התואמת בצורה מושלמת את הצרכים שלך. קל מאוד לתפעול וגם להתחיל את מסע ההדפסה שלך.

מחסנית דיו לייבוש מהיר בנפח 42 מ"ל

מדפסת הזרקת דיו ניידת מיני מגיעה כסטנדרט עם מחסנית דיו שחורה המתייבשת במהירות של 42 מ"ל. ההדפסה מדויקות וצבע דיו חזק. צבע הדיו נדבק בצבע התוכן המודפס. המוכרים מספקים מחסניות דיו בצבעים שחור, לבן, אדום, צהוב וכחול. יש לשים לב לתחזוקת מחסנית הדיו. כאשר המדפסת אינה בשימוש, יש לכסות את כיסוי המגן כדי למנוע מהדיו להתייבש ולחסום את הזרימה.

מחסנית דיו עמידה במים

מדפסת כף היד NUOKER משתמשת רק במחסנית דיו המתייבשת במהירות. מחסנית הדיו אינה קבועה והעמידות למים תלויה בחומר ההדפסה. כאשר מודפס על חומרים סופגים כמו בד, נייר ועץ, ההדפסה עמידה למים במידה רבה. אם מודפס על חומרים שאינם סופגים, העמידות למים יהיה פחותה ויהיה צורך בזמן ייבוש מוגבר. ניתן להסיר את התוכן המודפס באמצעות אלכוהול. זה יעיל להסרת הדפסה מחומרים כמו מתכת, זכוכית, קרמיקה ועוד. במידה ויש לך שאלות, נשמח לעזור לך. צוות השירות שלהם (Amazon) יענה לך תוך 12 שעות.

אפשרויות הדפסה אינסופיות

מדפסת כף היד מיני NUOKER מאפשרת לך להדפיס טקסט, תמונות, קודי QR, ברקודים, מספרי סדרת אצווה, לוגואים, תאריכי ייצור ותפוגה. היא גם תומכת בהדפסה מרובת שורות. תוכל להתאים את גודל ומיקום ההדפסות שלך וליצור בקלות שילובים מגוונים של הדפסה. מדפסת הזרקת דיו מיני כף היד היא הכלי המושלם לעבודה יומית, אמנותית, עבודות יצירה, הדפסת עצמאית, שימושים תעשייתיים ואישיים.

blog book | מדפסת הזרקת דיו ניידת NUOKER MINI127 מסך מגע LEDמדפסת הזרקת דיו

הדפסה על כל משטח

מדפסת הזרקת דיו ניידת זו מסוגלת להדפיס על כל המשטחים הנפוצים, כולל נייר, קרטון, עץ, טקסטיל, עור, קירות, בד, אבן ומתכת. היא מגיעה עם תכנון קומפקטי המאפשר הדפסה מדויקת ויעילה גם על משטחים מפוספסים ולא ישרים, בלתי אחידים או חלקים כמו זכוכית, פלסטיק, ספלי קפה, ביצי חתיכות קרמיקה וחומרים נוספים.

שירות לקוחות אמין לאחר המכירה מבית NUOKER

במידה ותתמודד עם בעיות במהלך השימוש, צוות השירות לקוחות בקישור של Amazon ימצא פתרון אופטימלי ויענה לך תוך 12 שעות. תוכל לסמוך על שירות אמין ומקצועי לאחר המכירה.

באמצעות מדפסת הזרקת דיו ניידת NUOKER MINI127, תוכל ליצור הדפסות ייחודיות ומרהיבות שישפרו את הפרופיל המקוון שלך. עם קידוד דיו מתקדם, גודל קומפקטי, ואפשרויות הדפסה מגוונות, היא מתאימה במיוחד למגוון שימושים עסקיים ואישיים. התחילו עוד היום ותהיו חלק מהעולם המרתק של ההדפסה הניידת.

הזמנה דרך Amazon: מדפסת הזרקת דיו

הזמנה קונה אחר דרך Amazon: מדפסת דיו

יש לכם כלב? המשחק ששיגע את הכלבים בכל העולם: צעצוע כלב

אולי תתעניינו בסוללות שמחזיקות 10 שנים, מעולה לבעלי עסקים או צרכנים כבדים של סוללות: סוללות AAA

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *