מחשבים וטכנולוגיה

רשימה| אתרים שבהם ניתן להוריד מערכות מוכנות בשפת PHP

כמה אתרים שבהם ניתן להוריד מערכות מוכנות בשפת PHP הם:

  1. CodeIgniter – מערכת PHP פופולרית לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט. היא מספקת ספריות מוכנות רבות לשימוש וגם מציעה מסגרת עבודה נוחה לפיתוח.
  2. Laravel – מערכת PHP פופולרית זו מציעה כלי יעיל לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט. היא מספקת כלים לפיתוח בקלות ומספקת יכולות רבות לניהול ולאבטחה.
  3. CakePHP – מערכת PHP מפורסמת לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט. היא מציעה ספריות עשירות וכלים חזקים לפיתוח מהיר ויעיל.
  4. Symfony – מערכת PHP פופולרית המציעה מסגרת עבודה נוחה לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט. היא מספקת כלים עשירים לפיתוח וניהול אפליקציות.
  5. Yii – מערכת PHP מפורסמת לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט. היא מציעה כלים יעילים לפיתוח וניהול אפליקציות, וגם מציעה תמיכה בפרוטוקול RESTful API.
  6. WordPress הוא מערכת ניהול תוכן פופולרית, שמיועדת ליצירת אתרי אינטרנט ובלוגים בצורה פשוטה ונוחה. הוא מבוסס על שפת PHP והוא תואם למספר פלטפורמות מערכות הפעלה, כגון Windows ו-Linux.

כדאי לזכור כי מערכות אלה מיועדות לפיתוח ולא ניהול אתרים. מי שרוצה לבנות עסק מצליח, ההמלצה היא לבקש שירותי מתכנת מקצועי. ההבדל בין פתיחת עסק על ידי מתכנת מקצועי ופתיחת אתר באופן עצמאי זה הבדלים גדולים מאוד. חשוב שהמתכנת שלכם בונה בקוד מ- 0 ולא מערכות מוכנות אחרת אין הבדל בין העבודה שלכם לשלו. חשוב לבדוק שהמתכנת הוא מקצועי שיודע לבנות קוד מ-0 ללא תקלות ובאגים שהמערכת מאובטחת ושאפשר לסמוך על העבודה שלו. אם אתם מחפשים אתר לכיף או שאין לכם רצון להשקיע כסף, אז הרשימה הזאת יכולה מאוד להועיל לכם.

אם אתם מחפשים מתכנת מקצועי אפשר לדבר עמנו ואנחנו נגשר בניכם לבין מתכנת מקצועי פנוי שמומלץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *