מחשבים וטכנולוגיה

מדריך| איך להוריד סרטים וקבצים דרך תוכנה Internet Download Manager (IDM)

Internet Download Manager (IDM) הוא תוכנת הורדת קבצים המאפשרת לך להוריד קבצים מהאינטרנט במהירות גבוהה ובצורה קלה ונוחה. הנה מדריך קצר על איך להשתמש בתוכנה:

  1. הורדת התוכנה: עליך להוריד את התוכנה מהאתר הרשמי של IDM ולהתקין אותה על המחשב שלך.
  2. הגדרות: לאחר התקנת התוכנה, יש לך אפשרות לבחור את הגדרות ההורדה הרצויות. לעשות זאת, לחץ על "Options" ובחר את האפשרויות המתאימות לך. בדרך כלל, אפשרויות מומלצות כוללות להפעיל את האפשרות "תפריט קיצור עבור הורדות" כדי להציג את התפריט הקיצור של התוכנה בתחתית המסך ולאפשר כללי הורדה אוטומטיים כגון "הורדת כל קישורים מתוך דף אינטרנט.
  3. הורדת קבצים: להוריד קובץ, לחץ על הכפתור "הורד עכשיו" והתוכנה תתחיל להוריד את הקובץ במהירות מקסימלית שלה. ניתן גם להוסיף כתובות URL לתוכנה ידנית על ידי לחיצה על כפתור "הוסף URL" והזנת כתובת האינטרנט של הקובץ שברצונך להוריד.
  1. מנהל הורדות: מנהל הורדות מאפשר לך לנהל את ההורדות שלך ולראות את התקדמותן. לחץ על "מנהל הורדות" כדי לגשת לרשימת ההורדות הפעילות שלך. במנהל הורדות ניתן להשהות, לחדש, למחוק או לשנות את הקבצים המורדים שלך.
  2. קצב הורדה: על מנת להגדיל את קצב הורדה שלך, ניתן לשנות את מספר החיבורים המקבילים בהורדה. לחץ על "Options" ובחר "Connection" כדי לשנות את מספר החיבורים המקבילים. כמובן שהעלאת מהירות ההורדה יכולה לגרום לאיטות בעבודת המחשב האישי שלך.
  3. קבצים מורדים: כשהורדת קובץ, הוא נשמר בתיקיית ההורדות שלך. ניתן לשנות את תיקיית ההורדות שלך בעזרת "Options". ניתן גם לשנות את השם של הקובץ שנשמר כדי לתת לו שם תיאורטי יותר מובן.
  4. שיתוף: ניתן לשתף את הקבצים שהורדת בקלות עם חברים וזהו נושא מעניין לדיון נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *