כסף באינטרנט

מאמר| מי אלה vechain ואיך אפשר להרוויח כסף דרכם

Vechain היא חברת טכנולוגיות בלוקצ'יין וקריפטו חשובה שמתמקדת בשימוש בטכנולוגיית הבלוקצ'יין כדי לשפר את בקרת הזנקים והצגת המידע בארגונים ובתעשיות שונות. הם מתמחים בפיתוח פתרונות לאיתור וזיהוי מוצרים, עקיפת הונאות, ניהול רשתות תעבורה וכדומה.

Vechain נחשבת לחברה טכנולוגית מובילה בתחום הבלוקצ'יין ומשתייכת לקבוצת המטבעות המבוזרים (Distributed Ledger Technology, DLT) המבוססת על טכנולוגיית רשת חכמה (Smart Network). הם משתמשים בטכנולוגיית RFID לאיתור וזיהוי מוצרים ברשת הספקים ומאפשרים ללקוחות לקבל מידע תקין ומדויק על מוצרים שהם קונים או משתמשים בהם.

בכלל, החברה יצרה שיטה לעקיפת זיופים והונאות במסגרת הרשת הספקים ומאפשרת ללקוחות לבדוק את מקורם של המוצרים ואת מסלול הייצור שלהם. בגלל היישום המוצלח של הטכנולוגיה שלהם, הם זכו לפטור ממס הערך על המטבע המבוזר שלהם (VET) בסין.

בסה"כ, Vechain מציעה פתרונות טכנולוגיים ייחודיים וחכמים. הדרך שאפשר להרוויח היא השקעה לטווח הארוך במטבע הזה. היום בשנת 2023 הוא נע בין 0.1 -0.2 בעוד מספר שנים למטבע הזה יש פוטנציאל אדיר. לא הייתי ממליץ להשקיע כסף במטבע אם אתה לא מסוגל להפסיד את הכסף. רק כסף שאתה מוכן להפסיד תשקיע ולטווח ארוך עד שהמטבע התחזק. אם התחזיות נכונות אתם תעשו רווח יפה. אחרת אתם עלולים להפסיד את הכסף. לגילוי נאות אני מחזיק בעשרות אלפי מטבעות vechain וכן סומך על המטבע

blog book | מאמר| מי אלה vechain ואיך אפשר להרוויח כסף דרכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *