מחשבים וטכנולוגיה

איך להפעיל Miracast

מירקת (Miracast) הוא תקן לשידור תכנים מהמכשיר הנייד או המחשב האישי שלך למסך טלוויזיה או למסך אחר. לפני שתוכל להפעיל את התקן, עליך לוודא כי המכשירים שלך תומכים ב-Miracast.

כדי להפעיל את Miracast, עליך לבצע את השלבים הבאים:

  1. הפעל את המסך לו תרצה להתחבר. וודא כי המסך תומך ב-Miracast.
  2. בדוק אם המכשיר שלך תומך ב-Miracast. בדרך כלל, מכשירי Android ו-Windows תומכים ב-Miracast. למשל, אם אתה משתמש במכשיר Android, תוכל לבדוק האם הוא תומך ב-Miracast בפתיחת הגדרות התצורה וחיפוש אפשרות "Screen Mirroring" או "Cast Screen".
  3. הפעל את התכנים שאתה רוצה לשדר. פתח את התוכנה, הווידאו או המשחק שאתה רוצה לשדר ותן להם להתחיל להשמע או להצג.
  4. עכשיו, תפעיל את Miracast על ידי פתיחת הגדרות התצורה על המכשיר שלך ובחירת "Screen Mirroring" או "Cast Screen". בחר את המסך אליו אתה רוצה להתחבר.
  5. כעת, על המסך לו תרצה להתחבר להציג את הקוד שמופיע כדי להתחבר ל-Miracast. כשתתחבר ל-Miracast, התכנים שאתה משדר יופיעו על המסך לו התחברת.

דברים נוספים שכדאי לדעת:

Miracast הוא פרוטוקול אלחוטי המאפשר לך להציג את המסך של המכשיר שלך (כגון סמארטפון, מחשב נייד או טאבלט) על מסך גדול יותר (כגון טלוויזיה). כדי להשתמש בפרוטוקול זה, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

  1. בדוק אם המכשיר שלך תומך ב-Miracast: על מנת להשתמש ב-Miracast, המכשיר שלך חייב לתמוך בפרוטוקול זה. כמה מכשירים אינם מגיעים עם תמיכה מובנית ב-Miracast, אז עליך לוודא שהמכשיר שלך תומך בו.
  2. בדוק אם הטלוויזיה שלך תומכת ב-Miracast: כמו כן, עליך לוודא שהטלוויזיה שלך תומכת ב-Miracast. רוב הטלוויזיות החדשות מגיעות עם תמיכה ב-Miracast, אבל כדאי לוודא את זה כדי להיות בטוח.
  3. הפעל את Miracast על המכשיר שלך: אם המכשיר שלך תומך ב-Miracast, עליך להפעיל אותו. הדרך לעשות זאת תלויה במכשיר שלך, אך כללית, עליך ללחוץ על הגדרות, למצוא את האפשרות של Miracast ולהפעיל אותו.
  4. הפעל את Miracast על הטלוויזיה שלך: אם הטלוויזיה שלך תומכת ב-Miracast, עליך להפעיל אותו על הטלוויזיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *