בריאות ותזונה

גלידת פיסטוק וכל מה שצריך לדעת לפני שרצים לקנות

blog book | גלידת פיסטוק וכל מה שצריך לדעת לפני שרצים לקנות
blog book | גלידת פיסטוק וכל מה שצריך לדעת לפני שרצים לקנות

המדינה גועשת אנחנו בשנת 2022 יצא גלידת פיסטוק וכולם רוצים לטעום אותו, אבל מה? יש מחסור ואז הגעישה והפרסום הופך להיות באז מטורף שלא בטוח בצדק. האם זה מוצדק לשלם כל כך הרבה כסף עבור גלידת פיסטוק?

מה מיוחד כל כך בגלידת פיסטוק? גלידת פיסטוק זה גלידה טעימה מאוד לפי מה שאחרים מספרים והיא באמת מיוחדת. אבל האם היא יותר טעימה מגלידת שוקולד? האם היא טעימה יותר מגלידה וניל? עניין של טעם אבל התשובה ברוב המקרים תהיה שלילית ולא משנה כמה אנשים אני אשאל.

גלידת פיסטוק קיבלה רייטינג ורעש שלא בטוח מוצדקים. היא טעימה וסבבה לאכול אותה. אבל לשלם עליה פי 4 או 60 ולהתנהג אליו כמוצר מיוחד? זה הגזמה.

גלידת פיסטוק זה מוצר שאפשר להכין גם בבית בצורה מהירה וקלה

אנחנו אתר שמאמינים בבריאות ולא נמליץ לאכול גלידות וסוכרים והעדפה שלי היא לאכול דברים טעימים רק מהטבע (בננה, תמרים אגוזי המלך שיוצרים הרגשת שחיתות מבלי לפגוע בגוף בטווח הרחוק מהסוכרים)

אבל אם אתם בעד לאכול מה שאתם רוצים ובא לכם להתפנק אז תקנו גלידת פיסטוק רק שאין מחסור והמחירים תואמים למציאות של גלידה, ותמיד תזכרו לפעמים מה שחסר זה שקית פיסטוקים טרייה ובריאה שיכולה להיות תחליף מצוין לטעם הנרכש מהגלידה. ורוב האנשים שמחפשים את הגלידה בטירוף ויוצרים את כל הבאז הם בעצמם וברובם עוד לא טעמו את הגלידה ומדברים כנראה רק ממה ששמעו בתקשורת והם בעצמם "הודלקו" על ידי אחרים שלא טעמו בכלל את הגלידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *